Чому ім’я переможця конкурсу на перевезення в районі на Тернопільщині є таємницею?

Відбулося аноносованне засідання комітету, що мав визначати перевізників.

“Засідання відбулось без представників преси, активістів та інших представників громадськості. Хто “виграв” конкурс на перевезення в районі-таємниця за сімома замками. Згідно повідомлення РДА участь у засіданні взяли керівники громадських організацій та представники контролюючих органів.  Дані вигравши конкурс теж не оголошено. Не думаємо, що продовжуються корупційні схеми, однак така таємничість наводить на роздуми, - пише сайт «.

Як повідомляє сайт , під головуванням першого заступника голови Чортківської РДА Філяка Р.Ю. відбулося засідання конкурсного комітету по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

В ході засідання обговорено основні проблемні питання пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, опрацьовано пропозиції виконавчих комітетів сільських рад щодо поліпшення транспортного сполучення населених пунктів району з районним центром. За результатами проведення конкурсу визнано переможців на маршрут: Чортків – Залісся, Чортків – Білобожниця, Чортків – Бичківці (через Білий Потік). За підсумками наради вирішено питання щодо заключення тимчасового договору на здійснення перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

Тернопіль маршрутки перевезення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі