У Тернополі збільшилась кількість туристів

На 10% збільшилась кількість туристів, які у 2013 році відвідали файне місто Тернопіль. Про це повідомив начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека.

У цілому визначити точну кількість туристів, які відвідують те чи інше місто, не можливо. Тому статисти можуть сказати лише приблизну цифру. Її визначають, проаналізувавши продажі сувенірної продукції, доходи закладів харчування, діяльність готелів тощо. Але є багато людей, які приїжджають в місто до друзів або ж у відрядження. Вони не винаймають житла, а отже, облікувати таких туристів не можливо. Як і змусити кожного приїжджого реєструватися, пише

– Підрахувати кількість туристів у місті можна завдяки готельному збору. Кожен готель сплачує податок на проживання людини у вигляді 1% від вартості послуги закладу. Торік готелі Тернополя разом сплатили готельного збору 75 тис. грн. Це дає підстави говорити, що вони заробили близько 75 млн. грн. Враховуючи, що середня вартість проживання в готелях міста становить 200 грн., виходить, що протягом року у нас зупинялося близько 40 тис. туристів, – каже Юрій Дейнека.

Чи зможе Тернопіль підтримати хорошу туристичну тенденцію у цьому році, важко сказати. У зв’язку з економією коштів у державі, органам місцевого самоврядування заборонено проводити масові святкові заходи. Від цього міста, в тому числі і наше, можуть зазнати неабияких збитків.

Тернопіль туристи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі