У Тернополі планують відкрити навчальний ІТ-центр

Тернопільська обласна організація «Асоціація трудових об’єднань молоді» розпочинає реалізацію проекту «Відкритий світ інформаційних технологій» за підтримки MicrosoftYouthSpark».

Мета проекту — розвиток інформаційної грамотності серед соціально незахищених груп молоді, в тому числі безробітної молоді. Засобами досягнення зазначеної мети проекту буде:

  • розширення можливостей для доступу соціально-незахищених верств до отримання, розповсюдження і використання інформації як найважливішої умови всебічного розвитку;
  • допомога у навчанні слухачів курсів сучасним інформаційним технологіям, навичкам роботи з комп’ютером для покращення їх можливостей на сучасному висококонкурентному ринку праці.

За проектом планується організувати роботу навчального центру, який проводитиме тренінги та семінари, спрямовані на удосконалення різних навичок, актуальних для представників місцевої цільової аудиторії з точки зору покращення їх соціально-економічного становища.

ТОО «Асоціація трудових об’єднань молоді» запрошує до співпраці в даному напрямку організації міста Тернополя та області.

Детальніша інформація за тел. 25-06-90. [email protected]

Тернопіль ІТ-центр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі