Надписи на в’їздах в Тернопіль розмалюють

В Тернополі планують розмалювати надписи назви міста на в’їзді в обласний центр. За словами активістів, зробити це хочуть вже наступного понеділка.

- Ми шукаємо людей, які вміють робити трафарети, або художників які готові взяти участь в акції і допомогти намалювати українську символіку, або узори вишиванок, – розповідає координатор акції Роман Мазур. - Захід проводиться за гроші учасників і чим більше людей ми зберемо, тим, відповідно, менше потратимо, адже усе залежить від кількості матеріалів та самих учасників.

За словами організаторів патріотичної акції, усі дії вже узгоджено з активістами АвтоМайдану, дозвіл є й від мерії Тернополя, пише газета  

Тож вже 12 травня о 9 годині ранку усіх охочих чекатимуть біля літака на масиві “Східний”. Далі закуплять необхідні матеріали для того, аби розмалювати перший об’єкт – в’їзд в Тернопіль зі сторони с. Смиківці.

У понеділок 12.05.2014 планується провести акцію, з фарбування надписів “Тернопіль” біля головних заїздів у місто в патріотичні кольори.

Тернопіль надписи розмалюють
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі