Тернопільський студент Леонардо пройшов у прямі ефіри телешоу “Голос країни”

Нігерійцю Леонардо, який навчається в Тернополі, дав шанс на подальші виступи його тренер – Святослав Вакарчук.

Нагадаємо, хлопець відразу підкорив серце зірки, коли заспівав пісню гурту “Океан Ельзи”. А цього разу тренерові сподобалося, що Леонардо не співав, а просто «грався із музикою», як це робить сам Святослав. Хоча після репетиції серце більше схилялося до суперниці – Брії Блессінг. Вона – 100% американка, яка опинившись в Україні, у Львові, і закохалася у нашу музику та культуру.

Новий етап вокальних змагань телешоу “Голос країни” передбачав двобій – «не на життя, а на смерть». Адже один із суперників, який уже подолав такий довгий шлях, мав піти назавжди із програми. Святослав Вакарчук відразу сказав, що вибір у нього буде дуже складний, але він умисно поставив двох англомовних співаків у пару. Мовляв, це – чесно.

До речі, пісню у цьому етапі вокальних змагань співаки обирали самі. Обоє суперників співали англійською. Однак дівчина – знаний хіт, а юнак – нову пісню, яка має шанс стати хітом.

Варто нагадати, що Леонардо Ободоеке – майбутній хірург і спеціальної музичної освіти не має. Натомість його суперниця, яка за час програми стала ще й доброю подругою – Брія Блессінг давно співає і грає на кількох музичних інструментах. Цього разу вона навіть сама собі акомпанувала. Можливо, саме через це і перехвилювалася. Втім, вибір тренера здивував не лише публіку, а й колег по суддівських кріслах.

Отже, тепер ми побачимо студента-медика, який чудово володіє українською, у прямих ефірах! Цей етап програми на каналі “1+1″ розпочнеться вже 17 травня.

7days-ua
тернопільський студнт нігерієць телешоу "Голос країни"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі