11 травня у тернопільському парку «Топільче» відкрили Школу верхової їзди (фото)

Подивитися на новий заклад тернополяни прийшли цілими сім’ями. Директор Тернопільської філії ДП «Конярство України» Юрій Волинець показав присутнім конюшню, яку збудували для потреб школи у зоокутку та коротко розповів чому навчатимуть інструктори, і що необхідно для занять верховою їздою. Після цього, як діти, так і дорослі мали можливість проїхатися верхи на коні.

У Школі проводитимуть заняття для бажаючих просто покататися на конях та для тих, хто зацікавиться спортивною верховою їздою. Можна буде також взяти коней на прокат. Працюватиме заклад щодня з восьмої ранку до восьмої вечора. Обід з 13.00 до 15.00. Спочатку навчатимуть теорії, а потім перейдуть й до практичних занять. Навчатися верховій їзді можна з 9-10-річного віку. Одне заняття триватиме 45 хвилин. Вартість одного заняття без інструктора – 80 гривень, з інструктором – 100 гривень.

- Така ціна зумовлена тим, що утримання одного коня  обходиться в 60 гривень, – говорить директор Тернопільської філії ДП «Конярство України» Юрій Волинець. – Додайте ще зарплату інструкторів та інші видатки. Але у нас будуть й соціальні групи, які займатимуться безкоштовно, будуть групи, які займатимуться за півціни. Адже ми чудово розуміємо, що не всі мають можливість заплатити стільки, тому будемо пропонувати різні варіанти.

Наразі у закладі формують групи тих, хто має бажання займатися у Школі верхової їзди, групи тих, хто займатиметься індивідуально. Окремо буде група для дітей хворих на ДЦП, пише . Вони їздитимуть на спеціально навченому для цього коні. Але для таких занять необхідно ще найняти додатково кіннотників, оскільки хвора дитина потребує спеціальної підтримки. Крім того, має бути спеціаліст, який знає, які саме вправи необхідні для хворих, відповідно до діагнозу.

У планах Школи побудувати ще й крите приміщення для занять – манеж. Необхідно це для того, щоб навчання тривало цілий рік без перерв, що важливо для тих, хто займатиметься спортивною верховою їздою та іпотерапією.

11 травня у тернопільському парку «Топільче» відкрили Школу верхової їзди (фото), фото-1 11 травня у тернопільському парку «Топільче» відкрили Школу верхової їзди (фото), фото-2 11 травня у тернопільському парку «Топільче» відкрили Школу верхової їзди (фото), фото-3 11 травня у тернопільському парку «Топільче» відкрили Школу верхової їзди (фото), фото-4
Тернопіль школа верхової їзди відкриття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі