Що пропонують тернополяни для об’єднання Сходу і Заходу?

Наша держава повинна сформулювати свою національну ідеологію, якої не було упродовж років незалежності.

Сприяти цьому, на думку учасників круглого столу, що пройшов у прес-клубі, можуть два чинники: викорінення відчуття меншовартості та подолання бідності.

- Саме зараз – у цей непростий час ми спостерігаємо такі швидкі зміни у свідомості людей, які у мирний час тривали б купу років, – каже депутат міської ради Олег Вітвіцький. – Навіть молодь, яка не хотіла йти в армію – зі зрозумілих причин, тепер рветься захищати батьківщину…

Крім того, депутат закликав усіх від критиканства держави, влади і політики перейти до конструктиву – направити суспільну думку на творення. Це і стане об’єднавчим чинником.

Також учасники зібрання приділили увагу засобам масової інформації, які мали б нести у маси більше просвітницької інформації про життя та розвиток регіонів, а не пропагувати дешеві російські серіали.

Присутні врешті дійшли висновку, що Україні нині потрібна децентралізація влади і розподілення значно більше коштів на регіони, ніж це робили раніше. Щоб було чим наповнювати бюджет, представники громадських організацій, які брали участь у круглому столі, що пройшов у прес-клубі, запропонували створити чіткі правила для розвитку бізнесу.

7days-ua
тернополяни пропозиції об`єднання Схід Захід
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі