У Тернополі на Будного, де проходить міжнародна траса, незабаром має з’явитись світлофор

На об’їзній дорозі Тернополі, вулиці Будного біля “Білого замку” таки незабаром має з’явитись світлофор. Якщо не буде проблем з грошима, мають поставити його ще в цьому році. Про це розповів заступник міського голови Владислав Стемковський.

На те, що дорогу неможливо перейти, скаржиться слухач в ефірі “Ух-радіо”.

- Неможливо дороги перейти. Неможливо купити банку краски, щоби нам зробити зебру? Або поставте який світлофор, щоб нам можна було перейти дорогу, – каже чоловік.

Однак, купити фарбу – мало, для того, щоби зробити якісь зміни на Будного, треба робити документацію і вносити зміни, погоджені з ДАІ.

- Дуже би було цікаво, якби так можна було все спростити, довести до рівня банки краски. Ця ділянка дороги – частина європейської магістралі, щоби там будь-що намалювати чи змінити, потрібна зміна організації дорожнього руху, то потрібно погодження з автоінпекцією, так, як вона з одного боку проходить по Тернополю, то вона є міською дорогою, з іншого боку – це міжнародна траса, – пояснює заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський.

Стемковський повідомив, що є плани там зробити регульоване світлофорне перехрестя, є вже навіть проектно-кошторисна документація., пише .

- Просто намалювати там пішохідний перехід, цим проблема не вирішиться. Там сильний рух, тому небезпека для пішоходів залишиться. Тому ми будемо робити там регульоване світлофорне перехрестя, якщо, дай Бог, проблем з грошима не буде, то, можливо, зробимо це в цьому році. Плюс там планувалось залучити підприємства, які є поруч, щоб вони на умовах співфінансування могли проплатити роботи, щоби менше було навантаження на міський бюджет, – повідомив заступник міського голови.

Тернопіль міжнародна траса світлофор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі