У Тернополі члени ОВК не хочуть співпрацювати із спостерігачами?

6 травня на засіданні ОВК № 165 ( центр місто Тернопіль) секретар окружкому відмовився давати інформацію, яку просив координатор виборчих програм від Громадянської мережі ОПОРА.

Про це повідомляє .

Василь Томчишин із посвідченням кореспондента попросив надати йому повний та поіменований список членів ДВК: тобто, скільки від якого кандидата голів, заступників та секретарів. Йому у цьому відмовили. Після чого представник ОПОРИ надіслав офіційний запит на інформацію і ще досі чекає відповіді.

Це не перша ситуація коли члени ОВК не хочуть співпрацювати із спостерігачами. Наприклад, 5 травня після засідання ОВК 167 ( центр місто Зборів) довготерміновий спостерігач спілкувався з секретарем і просив надати відомості, щодо розрахунку квот і про ДВК, чисельний склад яких менше 12 осіб. В той час, член ОВК Лозінський Теодор Васильович висловив незадоволення, мотивуючи це тим, що це затримує роботу секретаря.

На трьох інших окружкомах немає ніяких конфліктів і непорозумінь. Члени ОВК надають інформацію і відповідають на всі питання спостерігачі від ОПОРИ.

Тернопіль ОВК спостерігачі співпраця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі