• Головна
  • “Приміщення “Палацу спорту” ми не захоплювали”, – каже керівник “Мальв” Ольга Дацко
18:26, 10 травня 2011 р.

“Приміщення “Палацу спорту” ми не захоплювали”, – каже керівник “Мальв” Ольга Дацко

Приміщення «Палацу спорту», площею 380 квадратних метрів, «Мальви» не захоплювали, наголошує президент клубу спортивного танцю Ольга Дацко. Мовляв, його цілком справедливо залишили за закладом, який там функціонує вже майже 20 років. А всі ремонтні роботи, продовжує жінка, танцювальний клуб робить спільними зусиллями з батьками.

- У залах, які нам надали у безкоштовну оренду, ми займаємось ще від 1993 року. Приміщення облаштували і підтримуємо у нормальному стані за благодійні внески батьків наших вихованців. Їх розміри становлять 100-120 гривень. Внески батьків ми розподіляємо на зарплати, ремонти та проведеннн змагань, – каже пані Ольга. – Ми з чоловіком перші, хто започаткував на Тернопільщині такий танцювальний жанр, як бальні танці, а з нами хотіли так вчинити – викинути на вулицю.

Торік попередня влада, за її словами, сказала керівництву танцювального клубу шукати нове приміщення. Відтак, восени заняття для відвідувачів спортивного закладу проводили у школах. Знову відновили свою роботу “Мальви” у приміщенні “Палацу спорту” в лютому. Втім, займалися вихованці лише в одному залі, оскільки інший потребував ремонту.

- У хореографічному залі протікає дах, який і завдав чимало клопотів. До вересня ми плануємо повністю його облаштувати. Зараз латаємо покрівлю, встановлюємо вікна, паркет. Раніше там був касовий зал колишнього кінотеатру, який ми переобладнали під танцювальний зал. Все це ми робимо за власні кошти, взамін нам безкоштовно надали в оренду приміщення на три роки, – розповідає президент клубу спортивного танцю. – Сьогодні у нашому закладі займається близько 100 людей, серед них – як діти, так і дорослі. Тому на щастя, задум попередньої влади так і не здійнився.

Нагадаємо, що приміщення «Палацу спорту», площею 380 квадратних метрів, місцева влада віддала в безоплатну оренду спортивному танцювальному клубу «Мальви». Її термін – три роки. Таке рішення прийняли депутати на сьомій сесії Тернопільської міської ради.

Втім, такий крок на користь танцювального клубу отримав не у всіх чиновників, зокрема екс-мер Тернополя, а тепер депутат міської ради Роман Заставний. Це приміщення пропонували віддати школі греко-римської боротьби.

-  У Тернополі – біля 50 клубів. Чи підходи будуть одинаковими до всіх клубів? Чи вони будуть мати можливість безкоштовно отримати оренду і, відповідно, популяризувати танці і створювати таку позитивну суспільно-політичну ситуацію? Якщо всім – давайте оголошуємо, що ми всім клубам у місті Тернополі із завтрашнього дня, відповідно до поданих заяв, даємо щось безкоштовну оренду, – заявив він під час сьомої сесії міської ради, як повідомляло ІНТБ.

Окрім того, дехто стверджує, що “Мальвам” у вирішення питання оренди приміщення “Палаці спорту” посприяла ще одна умова: зятем Ольги Дацко є секретар міської ради Ігор Турський. Однак жінка заперечує його причетність до цієї справи.

-  Я взагалі не розумію до чого тут мій зять? У 1979 році, коли створювались “Мальви”, він ще був школярем. З цим питанням ми зверталися до місцевої влади ще до виборів мера, а саме – у комісію міської ради, яка вивчала це питання. І більшість депутатів, котрі входили до її складу, нас підтримала, – додає пані Ольга. – Тому запевняю, що приміщення “Палацу спорту” ми не захоплювали, як повідомляли деякі ЗМІ. Нам його надали в безкоштовну оренду на три роки, який сподіваємося продовжать і надалі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Вражаючий снігопад засипле ці області прямо завтра, лютий мороз суне в цей регіон": синоптики попередили про холод
"Радикальні зміни чекають пенсіонерів з 1 березня": українцям переглянуть розміри пенсій, такого "сюрпризу" ще не було
"Дикий снігопад пре в ці області України з шаленою люттю, сильний мороз накриє цілий регіон": синоптики про сніг і холод
"Відключення світла та продаж електроенергії": українця оштрафували на 17 000 грн за генератор
Оголошення
live comments feed...