Олігарх з Тернопільщини підтримує федералізацію України

Дмитро Фірташ виступає за федералізацію країни при збереженні єдності держави.

"Я вважаю, що ми маємо побудувати федералізацію ... це дає можливість спертися на всі питання, які необхідні сьогодні: дати більше повноважень областям, дати їм більше можливостей ... Але я повністю за цілісність країни", - заявив Фірташ, пишуть "Українські новини''.

Також Фірташ зазначив, що виступає за великі повноваження регіонів і виборність губернаторів.
При цьому, на його думку, перейти до федеративного устрою України можна швидко.
"Я практична людина і вважаю, що це питання, яке назріло, і треба зробити сьогодні і негайно. Питання: чи готові до цього українці? Я вважаю, готові. Думаю, що політики поки не готові", - зазначив він.

У зв'язку з цим, за словами Фірташа, політиків слід ''підштовхнути до прийняття такого рішення''.
"Я бізнесмен, а не політик. І коли бачу, що займаюся бізнесом і я свою функцію виконую, наповнюю бюджет, даю людям роботу, а політики - не виконують свої зобов'язання, і через них я стану банкрутом і країна стане банкрутом, ... то їх треба підштовхувати і сказати: ''хлопці, ми цим незадоволені, нас це не влаштовує, давайте почнемо говорити, приймати рішення", - пояснив Фірташ, пише .

Як відомо, 11 травня на Донбасі пройшов "референдум", організований самопроголошеними губернаторами Луганської та Донецької народних республік, де у "бюлетнях", віддрукованих на принтері, стояло одне питання - "чи підтримуєте ви акт про державну незалежність ''Донецької (Луганської) народної республіки''.

Олігарх Тернопільщина федералізація Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі