Тернопільську «Тріоду» запрошують на Схід України, у міста протистоянь

Андрій Гамбаль, Олександр Алексєєв і Володимир Рибак після участі в телевізійному шоу «Х-фактор» активно гастролюють і пишуть нові пісні. В ефірах радіостанцій різних регіонів нашої держави можна почути їх патріотичну композицію «Вставай, Україно».

– Ми написали її під впливом непростих подій, які протягом кількох місяців відбуваються в Україні, – розповідає Олександр Алексєєв. – Хотілося якось підтримати українців, додати їм сил. Наші власні переконання, думки, переживання вилилися у поетичні рядки. Згодом ми підібрали до них музику, і так з’явилася на світ наша перша пісня. «Тріода» записала нову пісню у тернопільській студії Ігоря Ващишина. Після офіційної презентації композицію можна почути в інтернеті та на радіостанціях Тернополя, Івано-Франківська, Житомира, Львова. Хлопці не планують зупинятися і вже працюють над новою піснею. Але вона уже зовсім іншого характеру, молодіжна й танцювальна – про студентське життя, пише .

Олександр, Андрій і Володя дуже часто гастролюють на Сході України.

– Як не дивно, нас найбільше запрошують з концертами саме у Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, – каже Олександр. –  Українські пісні там сприймають «на ура». Люди аплодують нам стоячи, хоч у наших піснях немає жодного російського слова. Їм не вистачає всього українського. Тому вони радо запрошують нас, щоб помилуватися українськими піснями, костюмами, скарбами нашого народу, які передаються з покоління в покоління. На сході ми не відчували жодної агресії. Востаннє були у Харкові на Великдень. Люди там хочуть миру і нормального життя. Україна насправді єдина.

«Вставай, Україно, вставай! Немає Заходу і Сходу! Від Донбасу до Карпатських гір дух горить українського народу…І ми здолаємо все разом. Пройдемо всі складні шляхи і будем бачити, як в щасті зростають наші малюки», – оптимістично співають «тріодівці» у своїй пісні. Хочеться, щоб ці слова збулися і Україна, здолавши всі протистояння, стала сильною і нездоланною державою.

Тернопіль «Тріода» Схід України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі