• Головна
  • Перевізники продовжують вимагати у міської влади підвищення тарифів на проїзд у тернопільських маршрутках
19:00, 12 травня 2014 р.

Перевізники продовжують вимагати у міської влади підвищення тарифів на проїзд у тернопільських маршрутках

Тернопільські перевізники продовжують вимагати у міської влади підвищення тарифів на проїзд у маршрутках та скасування пільг за їх рахунок. Із вимогами вони прийшли сьогодні пікетувати місцеве управління транспорту.

Час на вирішення питання дають до середи, на завтра заплановані громадські слухання. У протилежному випадку, кажуть, рух маршруток у місті припинять.

Тернопільські перевізники знову розгорнули плакати. Під вікнами управління транспорту вони вимагали скасувати пільги за рахунок перевезника та підняти тарифи на проїзд. Таку акцію проводять, бо, кажуть, влада на їх звернення не реагує, а громадські слухання були зірвані. Цей пікет, наголошують, попереджувальний захід. Часу міській раді дають до середи, коли відбудеться засідання виконкому, повідомляє . Якщо влада не дасть добро підняти ціни на проїзд, міри будуть більш радикальними.

- Місто стане і тоді всі відчують, як незручно бути без транспорту.

Начальник управління транспорту, до якого піднялись перевізники, каже, що влада міста зацікавлена у збалансуванні ситуації.

- Я вважаю, що ця ситуація має бути десь збалансована, і не повинна дуже зачепити нікого: ні, найперше, нашого пасажира, ні пільговика, і, звичайно, найбільше зацікавлені, щоби транспорт наш громадський, пасажирський був таким, щоб було приємно ним їздити, щоб він все таки був, і щоб розвивався, - говорить начальник управління транспорту і зв'язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

- Питання вартості проїзду, щиро скажу вам, в найближчий час, я щиро хочу вам сказати, розглядати не буду.

Аби вислухати думку громадськості, перевізники та міська рада запрошують тернополян взяти участь у громадських обговореннях. Проте чекають там не всіх.

- Тих людей, які минулий раз зірвали нам наші обговорення, якщо вони мають якісь претензії до влади - хай, будь ласка, йдуть до влади, а не до нас. Обговорення обговорюють перевізники, хочуть поговорити, насамперед, з пільговиками і небайдужими тернополянами, - каже представник перевізників Андрій Намака.

Слухання відбудуться завтра, 13 травня, в Українському домі Перемога. Інформацію про точний час проведення обіцяють розмістити в маршрутках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #перевізники #пікет #маршрутки
Оголошення
live comments feed...