20:20, 10 травня 2011 р.

Skype продано!

Тернополяни швидко оцінили всі переваги користвання Skype. В умовах вимушеного заробітчанства за кордоном наші краяни почасти мають Skype за ту ниточку, яка з'єднує родини. Щомісячно Skype користуються 139 мільйонів людей по всьому світу.

Microsoft придбав найбільший у світі сервіс IP-телефонії Skype. Корпорація Біла Гейтса витратила на це 8,5 мільярда доларів.

Компанія Microsoft офіційно підтвердила інформацію про купівлю сервісу VoIP-телефонії Skype. За Skype корпорація заплатить 8,5 мільярда доларів. Про це говориться в прес-релізі на сайті Microsoft. Угоду між Skype і Microsoft затвердили члени рад директорів обох компаній. Для Microsoft ця оборудка стала найдорожчою за усю 36-річну історію компанії.

Skype увійде до складу Microsoft на правах окремого підрозділу. Очолюватиме його нинішній глава Skype Тоні Бейтс.

Роботу зі Skype підтримуватимуть мобільні пристрої на платформі Windows Phone 7. Сервіс інтернет-телефонії буде інтегрований з рядом додатків і онлайн-сервісів Microsoft, у тому числі з комунікаційною платформою Lync і поштовим клієнтом Outlook.

Microsoft пообіцяла, що підтримуватиме версії Skype для інших операційних систем, у тому числі Mac OS X і Linux.

Нагадаємо, що Skype є найбільшим сервісом IP-телефонії, яка була заснованавісімроківтому. Надругомуроцісвогоіснуванняїїпридбавіншийінтернет-концернeBayза 3 мільярдидоларів. АлевйогорукахSkypeпротримавсянедовго. У 2009 роціeBayпродавбільшучастинукомпанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...