На Тернопільщині освітяни змусили платити багатодітних батьків за навчання дітей

Прокурор Гусятинського району принципово відреагував на незаконні дії посадових осіб у сфері освіти, які зобов’язали багатодітних батьків платити за навчання дітей у позашкільних навчальних закладах.

Так, прокурорською перевіркою встановлено, що начальник відділу райдержадміністрації видав незаконний наказ про встановлення батьківської плати за навчання дітей у навчальних закладах у розмірі 70% (35 грн. в місяць).

На підставі вищезазначеного наказу, директори державних музичних шкіл району видали аналогічні накази про обов’язкову оплату коштів за навчання дітей у навчальних закладах.
У результаті, багатодітні батьки безпідставно сплатили за навчання дітей, яким законодавством передбачено безкоштовне здобуття позашкільної освіти, понад 35 тисяч гривень.

За наслідками перевірки, прокурор району начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації вніс подання з вимогою скасувати 4 незаконні акти, притягнути до відповідальності 4-х посадових осіб та відшкодувати багатодітним родинам безпідставно сплачені кошти.

Тернопільщина багатодітні батьки оплата позашкільна освіта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі