Олігарх з Тернопільщини запевняє, що не ділить свій бізнес з росіянами

Український бізнесмен Дмитро Фірташ, який перебуває під домашнім арештом у Відні (Австрія), продовжує залишатися єдиним власником міжнародної групи компаній Group DF.
Як запевняють у прес-службі Group DF, серед акціонерів групи немає ні російських політиків, ні російських бізнесменів, і заяви деяких українських політиків про склад власників групи компаній Group DF є дезінформацією.
Також в прес-службі переконують, що більшість великих підприємств Group DF були придбані на вторинному ринку, а пакети придбаних у ході приватизації акцій компаній купувалися виключно на конкурсній основі.
І що сама Group DF послідовно виступала за єдність України, об`єднання зусиль бізнесу, влади та громадськості.
Нагадаємо, Фірташа було затримано 12 березня у Відні за звинуваченням в економічних злочинах із метою можливої екстрадиції до США. Тоді ж підконтрольна Фірташу Group DF офіційно заявила, що ”дії правоохоронних органів Австрії стосовно Дмитра Фірташа не пов`язані ні з ситуацією в Україні, ні з діяльністю групи в Європі та Америці, а стосуються інвестиційного проекту 2006 року”.
21 березня Фірташа було звільнено під рекордну заставу в 125 млн євро. Через компанію він звернувся із заявою про те, що переконаний у своїй невинуватості й має намір доводити свою правоту.

Фірташ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі