На Тернопільщині можуть бути провокації зі списками виборців, - вважають представники КВУ

Провокації зі списками виборців можуть бути і на Тернопільщині, – вважають представники Комітету виборців України. Відтак спеціалістів з державного реєстру виборців просять бути уважними.

Наразі у відділі державного реєстру виборців Тернопільської міської ради формують попередні списки виборців. Окремі краяни вже отримали запрошення на вибори. Проте є деякі неточності. Оскільки частина жителів Тернополя не зареєстровані в обласному центрі, проте планують тут голосувати, пише . Для цього необхідно написати заяву у відділі державного реєстру виборців тернопільської міської ради.

«Для цього необхідно мати з собою паспорт. Якщо людини немає у списках виборців треба мати з собою копію паспорта на ДВК. А до реєстру виборців можна звертатися тільки з паспортом. Ми тут зробимо копію, людина напише заяву, і ми її включимо до Державного реєстру виборців. І вже в уточнених списках людина буде по тій адресі, по якій вона зареєстрована, мати право проголовувати. Якщо ж людина не зареєстрована у Тернополі, а планує тут голосувати, то варто принести до відділу державного реєстру виборців ще довідку з місця роботи, навчання або документ про оренду квартири», – каже начальник відділу державного реєстру виборців Тернопільської міської ради Віктор Пулька.

Внести зміни до списку виборців можна до дев’ятнадцятого травня. Пізніше зробити це буде не можливо.

Тернопільщина списки виборців КВУ провокації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі