Опубліковані 25 найпопулярніших концептів iРhone 6

Щороку компанія Apple обов'язково випускає щось новеньке. Не є винятком і оновлення модельного ряду самого популярного у світі смартфона - iPhone. Нові продукти традиційно представляють на масштабній конференції (найчастіше восени) і лише через деякий час вони виходять в продаж по всьому світу.

Консультанти інтернет - магазину зібрали найпопулярніші концепти нового смартфона від компанії Apple, який скоро представлять на загальний огляд. Модель телефону буде називатися iPhone 6.

Дизайнери з усього світу включили максимум фантазії, щоб продемонструвати своє бачення нового айфона. Серед них є моделі більш наближені до тієї, що буде представлена насправді, є й зовсім неймовірні, фантастичні ідеї.

Що примітно, майже всі дизайнери схиляються до того, що оновлений пристрій - виходячи з наявного витоку інформації від самої корпорації Apple - представлять з набагато більшою діагоналлю екрану, ніж у попередника - iPhone 5S. При цьому корпус матиме більш гладкі грані і зовсім інші кнопки, дизайном більш схожі на iРod.

Вже за традицією очікується і вдосконалена камера і продуктивність. Так склалося історично при випуску кожної нової моделі. Навряд чи Apple стане відступати від цього принципу при розробці iPhone 6.

Ціна нового смартфона буде значно вище, ніж попередника - iРhone 5S. Хоча вартість останнього, швидше за все, стрімко знизиться з появою більш нової версії. Аналітики стверджують, що ціна на iPhone 6 в країнах СНД буде більше 700 доларів за одиницю. Звичайно, через деякий час - коли ажіотаж трохи спаде - знизиться і ціна на оновлення модельного ряду. Однак, як показує практика, висока ціна не стримує фанатів Apple, які щоразу прагнуть купити телефон в перший же день початку продажів.

http://itrade.com.ua/blog-itrade/25-concepts-iphone-6/
iphone itrade apple ipod інтернет-магазин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі