На Тернопільщині «накрили» підпільний цех з виготовлення алкоголю

В межах виконання доручення заступника Міністра доходів і зборів України Володимира Хоменка щодо проведення операції «Акциз-2014» Головне управління Міндоходів у Тернопільській області проводить заходи з детінізації ринку підакцизних товарів.

Протягом активної фази операції «Акциз-2014» співробітниками слідчо-оперативних підрозділів з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму 119 тис. грн. Припинено діяльність одного підпільного цеху по виготовленню лікеро-горілчаних виробів, у якому вилучено більше тисячі літрів спирту, понад 270 літрів фальсифікату, підроблені марки акцизного податку.

За словами заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Ігоря Сторожука, до суду направлено три кримінальних провадження стосовно громадян, які звинувачуються у придбанні, зберіганні та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв і підроблених марок акцизного податку.

Проведені оперативниками заходи дозволяють заповнити полиці торговельних мереж легально виготовленими алкогольними напоями і тютюновою продукцією, що вже суттєво збільшило надходження коштів від сплати акцизного податку до бюджету держави.

Надходження з акцизного податку до загального фонду державного бюджету протягом січня-квітня склали 7,5 млн. грн. Зокрема, у квітні від платників Тернопільщини до бюджету надійшло 2,4 млн. грн акцизного податку.

Тернопільщина підпільний цех алкоголь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі