Перевізники пропонують кілька варіантів тарифу на проїзд у тернопільських маршрутках

Сьогодні, 13 травня, в Українському домі «Перемога» відбулися громадські обговорення щодо пільгових перевезень у маршрутках Тернополя.

Як ми вже повідомляли, перевізники вимагають відмінити пільгу для пенсіонерів щодо безкоштовного перевезення 6 осіб. Разом з тим вони залишають пільги на 7 пільгових категорій громадян.

Сьогодні тернопільські пенсіонери в черговий раз висловлювали свої претензії щодо надання послуг в маршрутках. Зауважили, що водії до них часто відносяться неввічливо, палять за кермом та вимагають платити за проїзд навіть у випадку, коли немає 6 пільговиків.    

У рамках сьогоднішнього громадського обговорення не було проголосовано за жодне конкретне рішення чи пропозицію.

На зустріч прийшов і міський голова Тернополя Сергій Надал, який дав доручення представникам міської ради скласти список пропозицій та зауважень представників громадськості. З даним списком пропозицій мер Тернополя пообіцяв ознайомитися особисто і піднімати проблемні питання на нараді з перевізниками, яка має відбутися сьогодні ввечері.

Як зазначив у розмові з журналістами Андрій Намака, на нараді з міським головою мають знайти спільне рішення і можуть винести його на розгляд виконавчого комітету міської ради.

“Ми розробляли кілька варіантів для виходу із скрутної ситуації. Або возити двох пільговиків безкоштовно, або 6 пільговиків по 1, 50, або всіх без обмежень, але про 2 гривні. Але зал настільки емоційно налаштований, що він нічого не сприймає”, – зазначив підприємець-перевізник Андрій Намака. 

Перевізники тариф проїзд тернопільські маршрутки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі