Тернопільські пенсіонери у разі відміни безкоштовного перевезення вимагають компенсацію 100 грн. у місяць

“Станом на 1 травня місто отримало 6 з половиною мільйонів з Києва. Куди поділися 6 мільйонів субвенцій виділені державною на місто”, – запитав на сьогоднішньому обговоренні один з пенсіонерів.

“Ці кошти є компенсацією по втратах за пільгове перевезення електротранспорту, автотранспорту та залізниці. Із зазначеної суми в межах 5 мільйонів отримав “Тернопільелектротранс”. Ми на залізницю і на автотранспорт дали 18 відсотків від суми, решту дали все на електротранспорт. Бо він поступово починає розвиватися, оновлюватися. Окрім закупівлі тролейбусів, оновлюємо  лінії електропередач”, – відповів начальник управління транспорту і зв'язку Тернопільської міськради Ігор Мединський.

“Для того, щоб  підтримувати цей наш комунальний транспорт, щороку із місцевого бюджету виділяється в межах 4 мільйонів гривень”, – каже Ігор Мединський і додає, що автотранспорт Тернополя сьогодні займає 65 відсотків пасажироперевезення.

Присутні пенсіонери висунули пропозицію у разі відміни пільг на безкоштовне перевезення в рамках 6 пільговиків надавати їм адресну компенсацію у розмірі 100 гривень в місяць. За словами Ігоря Мединського, у Тернополі близько 40 тисяч пенсіонерів. Якщо надавати їм адресну допомогу в розмірі зазначеної суми, за місяць виходить 4 мільйони гривань, а якщо цю суму помножити на 12 місяців, міська казна, видаючи таку адресну допомогу, не зможе перекрити проблеми інших сфер життя Тернополя. 

Тернопіль пенсіонери безкоштовне перевезення компенсація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі