Невідомі вдень вирвали з рук тернополянки сумку і втекли

Невідомі вдень вирвали Мирославі Макарі з рук сумку і втекли. Інцидент стався на вул. Транспортній 13 травня о 18.00, коли жінка поверталася з роботи додому.

- Спершу я пройшла під мостом, що між вулицями Бродівською та За Рудкою, - розповідає Мирослава Макара. – Потім одразу повернула на вул. Транспортну і побачила двох хлопців років 18-20, які очевидно вичікували жертву. Минула їх, аж раптом один з них підбіг ззаду і вирвав мені з рук сумку. За пару секунд обоє хлопців зникли. Я була шокована.

Жінка попросила у перехожого чоловіка мобільний і звернулася в міліцію. Приїхали правоохоронці, взяли в неї свідчення та оглянули прилеглу територію. Але за зловмисниками і слід простиг.

- У мене в гаманці не було грошей, але в сумці було багато потрібних речей, - паспорт та інші документи, мобільний, косметика, парасоля, ключі від квартири. Тож тепер маю додаткові клопоти, адже треба буде виробляти нові документи. А ще довелося поміняти замок у квартирі. Адже в сумці був паспорт з моєю адресою.

Пані Мирослава почула від правоохоронців, що зараз почався сезон на подібні злочини. У жінок зривають золоті прикраси, відбирають сумочки.

- Просто страшно ходити вулицями, - каже співрозмовниця. – У мене в сумці не було великих цінностей, але ж могла бути і зарплата. Хотілося б, щоб цих зловмисників затримали. Адже завтра вони можуть обікрасти ще якусь жінку.

Жінка запам'ятала деякі риси зловмисників. Обоє вони худорляві, один – блондин, інший – з темним волоссям. У світлого була шкіряна сумка через плече із рудим трикутником.

До речі, подібний випадок стався ще з однією тернополянкою наприкінці березня на вул. Карпенка.

 - Моя знайома зайшла в під'їзд і між другим та третім поверхами і побачила якогось чоловіка, який розмовляв по телефону, - розповідає Андрій Гоцко. – Коли вона його минула, той раптом обернувся, вихопив сумку і побіг. Дівчина не розгубилася і почала його наздоганяти. Проте зловмисник зашпортався і впав. Вона тим часом вихопила сумку і почала кликати на допомогу. На верхній поверхах люди почали відчиняти двері, чоловік злякався і втік.

Правоохоронці застерігають тернополянок бути обережними на вулицях, особливо у вечірній час.

Тернопіль сумка злодії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі