Питання відміни пільг у маршрутках розглянули сьогодні в міськраді

Як ми повідомляли, перевізники вимагають скасувати безкоштовне перевезення 6 пільговиків і разом з тим залишати в силу пільги щодо 7 пільгових категорій громадян.  

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету було винесено на розгляд відповідний проект рішення.

“Я підготував проект рішення для розгляду виконкому для того, щоб внести зміни доповнення до додатку договору, в якому йдеться про 6 пільговиків в режимі маршрутного таксі. Перевізники кажуть, що не мають фінансової змоги більше їх перевозити і вимагають, щоб виконавчий комітет дане питання розглянув. Тобто перевізники в режимі маршрутного таксі  жодного пільговика не будуть перевозити за власні кошти”, – зазначив начальник управління транспорту, комунікацій та зв'язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.  

Виконавчий комітет міської ради не підтримав даний проект рішення. 

Нагадаємо, перевізники розробили кілька варіантів для виходу із складної економічної ситуації. Як зазначив, Андрій Намака, перевізники пропонують возити двох пільговиків безкоштовно, або 6 пільговиків по 1, 50, або всіх без обмежень, але про 2 гривні, або відмінити безкоштовне перевезення 6 пільговиків в режимі маршрутного таксі. Про дані пропозиції перевізники розповіли журналістам13 травня після громадських обговорень.  

Маршрутки виконком міськрада пільги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі