Міліціянти посилено охоронятимуть виборчі дільниці на Тернопільщині

Матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць, підготовка списку виборців Тернопільщини, робота окружних виборчих комісій, зміни у виборчому законодавстві – ці та інші питання розглянули на засіданні робочої групи із забезпечення проведення позачергових виборів Президента України під керівництвом заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Леоніда Бицюри.

Під час засідання обговорили питання створення під час виборчого процесу належних умов для роботи офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій; забезпечення стабільного телефонного зв’язку у приміщеннях виборчих комісій усіх рівнів, забезпечення виборчих дільниць транспортними засобами, агітаційною продукцією тощо.

Особливу увагу Леонід Бицюра зосередив на роботі правоохоронних органів, які повинні забезпечити проведення виборів, охорону приміщень комісій, виборчих бюлетенів та іншої виборчої документації, захистити право громадян на вибір та не допустити зриву виборчого процесу.

"Для того, щоб процес виборів пройшов злагоджено і демократично, без порушень, зривів та провокацій, робота органів виконавчої влади та всіх служб у цей день повинна бути скоординованою і злагодженою, - зазначив Леонід Бицюра. – Тому на теренах краю у посиленому режимі працюватимуть правоохоронні органи".

Представник комісії Констянтин Красовський запропонував розгорнути в області інформаційну кампанію із залучення до охорони виборчих дільниць громадських формувань Самооборони та небайдужих жителів краю з метою недопущення провокацій під час виборчого процесу.

За підсумками засідання було прийнято рішення провести робочі зустрічі з керівниками органів місцевого самоврядування та керівниками окружних виборчих комісій для налагодження співпраці під час проведення виборів Президента України.

Враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в країні, Леонід Олексійович попередив присутніх про посилення персональної відповідальності за доручену ділянку роботи.

Тернопільщина виборчі дільниці охорона
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі