Тисячі тернополян скандували сьогодні в центрі Тернополя “Україна понад усе!” (ФОТО, ВІДЕО)

Колона з близько двох тисяч тернополян пройшла сьогодні вулицями міста.  

Марш миру стартував з приміщення Тернопільської ОДА і завершилася біля пам’ятника Незалежності України, де учасники маршу виконали державний гімн України.

Тернополяни на марш Миру прийшли з державними прапорами України, щоб сказати “Ні!” російській агресії і ще раз підтвердити єдність України.

За словами ініціатора маршу Миру і голови обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив” Василя Кулевчука, марш Миру має мету показати жителям Східної України, що їхня боротьба за неподільність України має для Західної України велике значення. І сьогоднішнім маршем тернополяни показали їм свою підтримку на шляху єдності України.  

“Ідея зробити такий захід виникла, коли я спілкувався з друзями зі Сходу, які борються за незалежність України. Вони сказали: ми не знаємо, чи потрібна Заходу наша боротьба, чи потрібен Схід Заходу. І ця акція має на меті показати, що ця боротьба, яка ведеться на Сході України за єдність України дуже важлива для Західної України і ми підтримуємо цю боротьбу”, – зазначив Василь Кулевчук.

Тисячі тернополян скандували сьогодні в центрі Тернополя “Україна понад усе!” (ФОТО, ВІДЕО), фото-1
Тисячі тернополян скандували сьогодні в центрі Тернополя “Україна понад усе!” (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 Тисячі тернополян скандували сьогодні в центрі Тернополя “Україна понад усе!” (ФОТО, ВІДЕО), фото-3
Тисячі тернополян скандували сьогодні в центрі Тернополя “Україна понад усе!” (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 Тисячі тернополян скандували сьогодні в центрі Тернополя “Україна понад усе!” (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 Тисячі тернополян скандували сьогодні в центрі Тернополя “Україна понад усе!” (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 Тисячі тернополян скандували сьогодні в центрі Тернополя “Україна понад усе!” (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 Тисячі тернополян скандували сьогодні в центрі Тернополя “Україна понад усе!” (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 Тисячі тернополян скандували сьогодні в центрі Тернополя “Україна понад усе!” (ФОТО, ВІДЕО), фото-9 Тисячі тернополян скандували сьогодні в центрі Тернополя “Україна понад усе!” (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 Тисячі тернополян скандували сьогодні в центрі Тернополя “Україна понад усе!” (ФОТО, ВІДЕО), фото-11
тернополяни центр марш миру “Україна понад усе!”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі