Вранці 15 травня у Тернополі добратися на роботу маршрутками буде неможливо

Перевізники Тернополя завтра 15 травня страйкуватимуть 2,5 год, вимагаючи скасувати у місті безкоштовний проїзд для пенсіонерів.

Як розповів один із перевізників Андрій Намака, усі маршрутні автобуси міста виїдуть у рейси, але з 7.30 до 10 год не здійснюватимуть перевезень, а зупиняться в місцях, де б вони не створювали перешкод руху транспорту.

«Ми змушені вдатися до таких дій, бо нас не чують. Влада слухає всіх, крім нас. А ми вже не можемо возити працюючих пенсіонерів, які вранці їдуть на роботу, але при цьому не хочуть платити за проїзд», – наголосив Андрій Намака.

Зазначимо, що через тиск перевізників сьогодні піти проти позиції свого керівника – міського голови – на виконкомі змушений був начальник міського управління транспорту Ігор Мединський. Водночас він теж зацікавлений у скасуванні норми, якою передбачений безкоштовний проїзд у маршрутках, адже його пов’язують з кількома маршрутками у місті.

На виконкомі підготовлене ним рішення про внесення змін і доповнень до додатку до договору, який передбачає безкоштовне перевезення 6 пільговиків перевізниками, сьогодні прийнято не було.

Подання даного проекту Мединський пояснив тим, що перевізники погрожували заблокувати його в кабінеті, якщо він не підготує такого рішення.

Учора на громадських слуханнях перевізники запропонували возити безкоштовно лише двох пільговиків , або 6 пільговиків по 1,5 грн, або всіх без обмежень, але про 2 гривні.

Тоді як Сергій Надал заявив, що міська рада збереже пільговий проїзд для соціально-незахищених категорій громадян та не допустить зростання вартості проїзду у маршрутних таксі.

страйк маршрутки пенсіонери
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі