У Тернополі біля міліції встановлять фортепіано

Фестиваль вуличної музики відбудеться 17 травня у Тернополі. Таким чином наше місто приєднається до європейського фестивалю, який проходить одночасно у восьми країнах. Організація такого фестивалю у нас стала можлива завдяки громадській організації «Майдан Тернопіль».

- У нашому місті виступи відбуватимуться на сцені поблизу пам’ятника Івану Франку на вулиці Сагайдачного, – повідомив організатор заходу, член ГО «Майдан Тернопіль» Ігор Пакулець. – Виступатимуть, як професіонали, так і аматори, в різних стилях та напрямах. Окрім того, на Валовій будуть розташовані столи із виробами ручної роботи від тернопільських митців. А біля приміщення обласної міліції встановлять фортепіано, на якому кожен бажаючий зможе зіграти щось до душі. До заходу також долучаться музиканти, які мають акустичні інструменти. Вони роззосередяться по вулицях Валовій, Сагайдачного та інших. Таким чином у центрі Тернополя пануватиме свято музики.

Традиція свята вуличної музики, як розповіли організатори, народилася у Литві. За сім років існування вона поширилась містами і містечками Нідерландів, Норвегії, Ірландії, Данії, Латвії, Грузії. Цього року її підхопила й Україна. Так, 17 травня одночасно музикуватимуть в Києві, Львові, Ужгороді, Харкові, Дніпропетровську, Краматорську, Одесі та Івано-Франківську.

Програма заходу:

12-14 год – виступи колективів палацу культури «Березіль»

14-15 год – композиції у виконанні учнів дитячої хорової школи «Зоринка»

15-17 год – виступи танцювальних колективів

17-18 год – творчі колективи Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського

З 18 год виступатимуть гурти «Адаптація», «Містер фрімен» та інші. Головний гість програми – гурт «Тріода».

Тернопіль фортепіано Фестиваль вуличної музики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі