Під час пожежі в прокуратурі згоріли справи по «Тернопільводоканалу» із збитками на 105 тисяч

Досі не завершено розслідування у двох кримінальних провадженнях, відкритих через зловживання у КП «Тернопільводоканал».

Зумовлено це тим, що дані провадження… згоріли під час Ночі гніву 18 лютого, коли було спалено документацію обласної прокуратури, повідомляють в управлінні внутрішніх справ.

Одне з цих проваджень було розпочате в березні 2013 року за фактом привласнення бюджетних коштів з боку посадових осіб КП «Тернопільводоканал», які шляхом зловживання службовим становищем в період липня-грудня 2010 року та січня-червня 2011 року видали наказ на преміювання, при цьому не виконали умови преміювання. В результаті чого місцевому бюджету спричинено шкоду на 20,7 тис грн.

Ще одне провадження було відкрито у листопаді 2013 року за фактом неналежного виконання посадовими особами КП "Тернопільводоканал" своїх службових обов’язків, під час затвердження технічної документації, що призвело до спричинення шкоди підпрримєстві на суму 85 тис грн.

На даний час по обидвох кримінальних провадженнях тривають слідчі дії, спрямовані на відновлення матеріалів, які були знищені під час Ночі гніву.

провадження Ніч гніву КП "Тернопільводоканал"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі