Чи допоможуть тролейбуси уникнути в майбутньому транспортного колапсу в Тернополі?

Сьогодні через пікет перевізників у Тернополі випустити на маршрути максимальну кількість тролейбусів. Від транспортного колапсу тернополян рятували тролейбусники.

15 травня з 7 години ранку в Тернополі страйкували перевізники. Власники транспортних засобів вже більше місяця вимагають від міської ради збільшити вартість проїзду та скасувати пільговий проїзд у маршрутних таксі. Аргументують перевізники це збільшенням вартості паливно-мастильних матеріалів та запчастин у зв’язку з ростом курсу іноземної валюти.

Міський голова Тернополя Сергій Надал провів зустріч з перевізниками на якій обговорили ситуацію, яка склалася. Перевізники в черговий раз виснули свої вимоги та наголосили, що якщо міськрада не знайде компромісного рішення рух громадського транспорту зупиниться знову. Сергій Надал переконав перевізників відновити рух маршрутних таксі та зауважив, що сьогодні протягом дня управління транспорту зобов’язане надати пропозиції щодо стабілізації ситуації.

На даний час усі маршрутні таксі працюють у звичному режимі.

До слова, врятували від транспортного колапсу тернополян тролейбусники. Вранці міський голова зателефонував директору КП «Тернопільелектротранс» Андрію Мастюху і повідомив, що маршрутки у Тернополі зупинилися. Мер попросив керівника підприємства випустити на маршрути максимальну кількість транспортних одиниць, щоб забезпечити доїзд тернополян до робочих місць. Так, електротранспорт міста працював у посиленому режимі. Хоча труднощі виникали через затори на дорогах. Найпроблематичнішою була ділянка на вулиці Тарнавського у напрямку вулиці Київська. Тут рух здійснюється лише по одній смузі. Через великий потік транспорту виникли затори. Втім згодом роззосередився, і рух відновився.

Вплинути на приватних перевізників місто не може. Переговори відбуваються на рівні особистих домовленостей між представниками влади та приватних підприємств. Чого не скажеш про КП «Тернопільелектротранс». В результаті місто думає над тим, як розширити тролейбусний парк підприємства. В майбутньому це б допомогло уникнути транспортного колапсу в місті.

тролейбуси транспортний колапс Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі