Триває книжковий фестиваль «Джура фест»

Сьогодні заплановані такі заходи:

9.00 — Початок роботи другого фестивального дня.

9.35 — Зустріч письменника Тараса Прохаська із студентами та викладачами Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Тернопільський національний педагогічний університет (вул. М. Кривоноса, 2).

10. 00 — Зустріч студентів та викладачів Тернопільського національного педагогічного університету із Дмитром Павличком (видавництво «Коло»). Тернопільський національний педагогічний університет (вул. М. Кривоноса, 2).

10.00 — Зустріч із письменницею Тетяною Пишнюк. Галицький інститут ім. В. Чорновола (вул. Б. Хмельницького, 15).

10.15 — Презентація творчості дитячого письменника Івана Андрусяка. Видавництво «Грані-Т». Тернопільська міська дитяча бібліотека №2 (вулиця І. Франка, 21).

11.00 — Презентація проекту «Наслідуймо разом!» від видавництва «Місіонер» для студентів та викладачів Тернопільського національного економічного університету. ТНЕУ, 3 корпус, музей українознавства.

11.00 — Творча зустріч школярів із письменницею Вірою Пароновою та презентація її книги «Пори року» від видавництва «Богдан». Тернопільська обласна бібліотека для дітей.

11.00 — Зустріч студентів Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя із Алексом Конічівою, автором книг і тренінгів, який представить майстер-клас на тему «Креативна медитація» (видавництво «Піраміда»). ТНТУ ім. І. Пулюя.

11.00 — Прес-конференція письменника Тараса Прохаська із журналістами. Український народний дім (кінотеатр «Перемога», 2 поверх).

11.30 — Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» презентує творчу зустріч і автограф-сесію із доктором історичних наук, професором Т. В. Чухлібом. Стенд видавництва «Києво-Могилянська академія».

11.45 — Презентація творчості дитячого письменника Андрія Бачинського (видавництво «Грані-Т»). Тернопільська міська дитяча бібліотека № 2 (вул. І. Франка, 21).

12.00 — Автограф-сесія поетеси та громадської діячки Лесі Любарської. Стенд видавництва «Навчальна книга Богдан».

12.00 — Презентація творчості дитячого письменника Івана Андрусяка (видавництво «Грані-Т»). Тернопільська міська дитяча бібліотека № 4 (вул. Б. Лепкого, 6).

12.00 — Презентація проекту «Тернопіль» від видавництва «Джура» і Часопису «Ї» (Любомира Бойцун і Тарас Возняк). Прес-центр Українського народного дому.

12.00 — Зустріч із письменниками Олександром Хоменком та Наталкою Позняк, презентація видань від видавництва «Джура» «Українські вісники» та «Есеї республіканської осени». Галицький інститут ім. В. Чорновола (вул. Б. Хмельницького, 15).

13.00 — Зустріч письменника Тараса Прохаська із студентами та викладачами Тернопільського національного економічного університету. ТНЕУ, факультет банківського бізнесу (вул. Чехова, 8).

13.00 — Зустріч тернопільської молоді із Алексом Конічівою, автором книг і тренінгів, який представить майстер-клас на тему «Реклама. Мистецтво розповідати про себе» (видавництво «Піраміда»). Тернопільська бібліотека № 5 для дорослих (вул. Злуки, 33).

13.00 — Зустріч з Василем Фольварочним, автора роману «Хрещеники Сталіна» (видавництво «Джура»). Тернопільська бібліотека № 8 для дорослих (вул. Лепкого, 6).

13.00 — Презентація сучасних українських видань для дітей «Хто врятує Тірлі-Беатрису-Берту» Ксенії Ковальської, «Скарби примарних островів» Наталії Дев’ятко, «Шлях меча» Генрі Лайона Олді, «Корова часу, або Нові пригоди вужа Онська» Сашка Дерманського, «Медуза Горгана» в упор. Анаталія Григорука, «Чоботи-скороходи» в упор. та переспівах Анаталія Григорука, «Син коваля і чарівна скринька» Святослава Дземана, «Сто потайних дверей, або пригоди джури Михайлика» Олега Германа, а також унікального ілюстрованого видання української народної казки «Рукавичка». Стенд видавництва «Навчальна книга Богдан».

13.00 — Видавництво «Підручники і посібники» презентує книги Лесі Вознюк «Парасольки для квасольки: Веселі вірші для малят». Тернопільська обласна бібліотека для дітей (вул. Коперника, 17).

14.00 — Презентація дитячої книжки Богдана Мельничука та Ірини Мацко «Козацький скарб». Стенд видавництва «Джура».

14.00 — Презентація незалежного культурологічного часопису «Ї» (директор Тарас Возняк). ТНЕУ, факультет міжнародного бізнесу і менеджменту, 1 корпус, 2 поверх.

14.00 — Презентація творчості дитячого письменника Андрія Бачинського (видавництво «Грані-Т»). Тернопільська міська дитяча бібліотека № 4 (вулиця Б. Лепкого, 6).

14.00 — Презентація творчості дитячого письменника Івана Андрусяка (видавництво «Грані-Т»). Тернопільська міська дитяча бібліотека № 3 (бульвар Данила Галицького, 16).

14.00 — Стенд видавництва «Богдан»: презентація серії поетичних антологій «ДИВООВИД» в упорядкуванні Івана Лучука («Зелене Око», «Літургія кохання», «Біла книга кохання», «Дивоовид», «Вертоград», «Свого не цурайтесь»).

15.00 — Круглий стіл «Книга і читання: пріоритети та перспективи в епоху розвитку інформаційних технологій» з участю Влади Прокаєвої. Тернопільська обласна бібліотека для молоді (вул. Нечая, 29).

15.00 — Зустріч тернопільської молоді із Алексом Конічівою, автором книг і тренінгів, який представить майстер-клас на тему «Реклама. Мистецтво розповідати про себе» (видавництво «Піраміда»). ТНЕУ, Євростудії, бульв. Шевченка.

15.00 — Зустріч із письменнком Тарасом Прохаськом. Галицький інститут ім. В. Чорновола (вул. Б. Хмельницького, 15).

15.00 — Презентація нових поетичних збірок для дітей Романа Скиби «Зачіска для їжачка», «Рибне місце» та «Перевіршики». Автограф-сесія Романа Скиби. Стенд видавництва «Навчальна книга Богдан».

15.00 — «Літературний калейдоскоп» від видавництва «Навчальна книга Богдан». Презентація нових видань для дітей, написаних українськими та зарубіжними авторами. Порівняння літературних тенденцій України та інших країн світу. Значення художнього твору для формування й розвитку особистості дитини. Тернопільська обласна бібліотека для дітей.

15.30 — Презентація творчості дитячого письменника Андрія Бачинського (видавництво «Грані-Т»). Тернопільська міська дитяча бібліотека № 3 (бульв. Данила Галицького, 16).

15.30 — Презентація нової поетичної збірки Володимира Дячуна «Postтлін». Автограф-сесія Володимира Дячуна. Стенд видавництва «Навчальна книга Богдан».

16.00 — Майстер-клас по рахувальному стібку косий хрестик. «Майстер-клас» з виготовлення мережки (одинарний, подвійний та роздільний прутик). Автор Коломієць Оксана Петрівна (видавництво «Діана плюс»). Школа мистецтв.

16.00 — Презентація нового унікального видання Ірини Дем’янової «Комарики-дзюбрики», присвяченого творчій еліті Тернопілля. Автограф-сесія Ірини Дем’янової. Стенд видавництва «Богдан».

16.00 — Дискусійний клуб «Місія нездійсненна або в пошуках щастя» (про жіночі образи в художній літературі і глянцевих виданнях). Прес-центр Українського народного дому в кінотеатрі «Перемога».

16.00 — Презентація книги Андрія Зарудного «Марш героїв». Стенд видавництва «Джура».

16.00 — Презентація творчості дитячого письменника Івана Андрусяка. (Видавництво «Грані-Т»). Тернопільська центральна бібліотека для дітей (вулиця Миру, 4-а).

17.00 — Презентація нових романів Ніни Фіалко «Кохання з першого погляду» та «Дві обручки». Автограф-сесія Ніни Фіалко. Стенд видавництва «Богдан».

18.30 — Завершення другого фестивального дня.

18.00 — Вечір співаного слова «Барди України». Тернопільська обласна філармонія (вхід вільний).

18.00 — Концерт народного артиста України Валерія Маренича. Будинок культури «Кутківці» (вхід вільний).

19.00 — Творча зустріч Тараса Прохаська. Арт-клуб «Коза» (вхід вільний).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань

Пригоди
У Краматорську завершився Особистий чемпіонат України серед жінок з шахів (рапід). Учасницями змагань стали 21 шахістка з усіх областей нашої держави. Тернопілля на турнірі представили Ольга Бабій та Маріанна Гриньова. В результаті, за підсумками дев’яти турів Ольга Бабій (на фото) посіла перше місце та здобула звання чемпіонки України, а Маріанна Гриньова була 18-тою. Повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА. До речі, цими дн...
Суспільство
В Україні у найближчі дні ускладняться погодні умови через циклон, який насувається з Європи. Про це на своїй сторінці у Facebook пише синоптик Наталка Діденко. Відзначається, що сьогодні погоду в Україні диктує атмосферний фронт, який практично розділив країну навпіл. Саме він стане причиною хмарності та невеликих дощів на Заході та Півночі України. Проте вже з завтрашнього дня, 24 жовтня, на території України ситуацію диктуватиме циклон, який ускладнить...
Суспільство
На вулиці Валовій, що в центрі Тернополя, працівники підрядної організації нещодавно вмонтували у бруківку нові ліхтарики, адже вже тривалий час там не працювала підсвідка, встановлена там ще у 2012 році. Як повідомляє "Доба", підрядники обіцяли встановити на заміну старим та  геть зіпсованим ліхтарикам більш надійні. Однак після завершення робіт минув лише місяць, а частина із них вже не функціонують. Підсвітка, яка залишилася, має різні кольори та працює...
Суспільство
В області уже створено 26 центрів надання адміністративних послуг, з них п’ять – в об’єднаних територіальних громадах. Саме в громадах відкриття ЦНАПів стало можливим завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом та Прем’єр-міністром України. Адже ключова стратегія реформи децентралізації – це максимально доступні послуги та комфорт місцевих жителів. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Степан Барна під час відкриття ЦНАПу у Великогаї...
Суспільство
Польща скасувала робочі візи для українців – новий порядок Про це повідомляє прикордонна служба Польщі на офіційному сайті strazgraniczna.pl Польща підтвердила офіційне право українців, їхати в Польщу на роботу без візи. Польща єдина країна Шенгенської зони та країна ЄС, законодавство якої передбачає, що негромадяни Євросоюзу, які перетнули кордон у рамках безвізового руху, тобто за біометричним паспортом без візи, також мають право на роботу, якщо оформл...
Суспільство
58-річного монаха Харитона, в миру — Геннадія Майзеля, та його помічницю Палагію — Тетяну Лозницю (54 роки), які загинули в аварії поблизу села Чорний Ліс, що в Збаразькому районі поховали на території Петропавлівського монастиря у селі Світязь Шацького району на Волині. Монах Харитон заснув за кермом і в'їхав у зустрічне авто. Сталося це ще 25 вересня. Минув уже маже місяць з дня похорону загиблих, однак друзі та товариші досі не можуть повірити у те, що...
Суспільство
Інтернет – це повноцінна частина життя сучасних дітей. Там вони шукають нові знання та інформацію для виконання домашніх завдань, спілкуються з друзями по всьому світу, стежать за життям улюблених блогерів в Instagram та в YouTube. Інтернет дозволяє дітям бути в курсі подій, ділитися фото та відеоконтентом, розважатися та просто переключaтися від сперечань з батьками чи негараздів у школі. Але  крім очевидних бонусів, інтернет несе і загрози. Зі збільшенн...
Суспільство
Завтра (24 жовтня), о 12:00 годині, в Тернополі відбудеться довгоочікуване офіційне відкриття McDonald’s. На своїй сторінці в мережі Фейсбук помічниця міського голови Катя Калуш опублікувала допис: "Добрі справи люблять тишу. Сьогодні першими відвідувачами McDonald’s у Тернополі стали діти з соціальних категорій (такі акції будуть традиційними), а вже завтра о 12.00 заклад повноцінно запрацює для усіх. Welcome". Дату відкриття вже неодноразово переносили,...
Суспільство
З понеділка, 22 жовтня, стартувало голосування за проекти, що будуть реалізовані за кошти міста у 2019 році в рамках “Громадського бюджету Тернополя”. Поточного року містяни мають можливість віддати свій голос за цікаві ідеї не лише шляхом реєстрації через Bank ID на офіційній сторінці “Громадського бюджету”, але й в терміналах самообслуговування та за посиланням у Приват24. “На сьогодні тернополяни вже отримали близько 250 тис. повідомлень у Приват24 з за...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!