Тернопільські муніціпали сьогодні святкують своє перше семиріччя!

Сьогодні, 16 травня, так званий День народження святкує муніципальний футбольний клуб. Саме цього дня у 2007 році було прийнято рішення про створення невідокремленого підрозділу КП "Тернопільський міський стадіон" – ФК "Тернопіль".

З того часу команда незмінно очолювана тренерським тандемом Василя Івегеша та Анатолія Назаренка проробила чималий шлях. Вигравши вже у перший рік свого існування чемпіонат Тернопілля, клуб повторив це досягення ще тричі – у 2009, 2010 та 2011 роках. Також "Тернопіль" двічі ставав переможцем обласного кубка, та чотири рази – суперкубка.

Нова сторінка історії клубу відкрилась у 2012 році з прийняттям команди у ряди ПФЛ. За два роки на новому для себе рівні "Тернопіль" зберігає звичний для себе ще з аматорських часів статус фаворитів, та вже у другий рік виступів являється одним із головних претендентів на підвищення у класі, у той же час встановивши історичне для себе досягнення, гучно заявивши про себе на всю футбольну громаду – вихід у чвертьфінал Кубка України.

ФК Тернопіль
ФК Тернопіль День народження свято
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі