Вчора Тернопіль перетворився на Венецію (фото)

15 травня у Тернополі внаслідок сильних проливних дощів та несправність дренажних систем КП «Тернопільводоканал» місцями по місту було води по пояс. Зокрема перепало таким вулицям, як Злуки, Коновальця, Галицька та чимало іншим.

Сильно затопило в районі вулиці Галицької, адже туди стікає вода з трьох районів міста: Східний, Канада, Сонячний. Раніше там був приватний масив, люди мали городи і вся вода попадала в землю, пише .

Друга проблемна ділянка по вулиці Коновальця, 20. Цей будинок знаходиться в самій низовині. Вище побудовані церква та автостоянка. Вся вода, яка тече вниз зупиняється на цьому будинку і далі відтоку не має. Хоча раніше, коли не було стоянки, води такої не було, – кажуть жителі. Саме вчора виникло підтоплення передбудинкової території на площі 800 м.кв. та підвалів 1 та 2 під’їздів цього будинку. На місці події працювали оперативна група Тернопільського МВ Управління.

“До забудови вулиці Коновальця дощова вода стримувалась грунтом. Тепер вода по бетону і асфальту валить вниз. Колекторну систему ніхто і не думав розширювати. Уявіть, що буде, коли нові будинки будуть заселені. Тоді вже какашки, а не дощова вода стоятимуть внизу”, – коментує тернополянин у соцмережі.

Нагадаємо, що ці ділянки періодично затополює. Тому тернополян цікавить, чому досі не були прочищені дренажні системи?

Вчора Тернопіль перетворився на Венецію (фото), фото-1 Вчора Тернопіль перетворився на Венецію (фото), фото-2 Вчора Тернопіль перетворився на Венецію (фото), фото-3 Вчора Тернопіль перетворився на Венецію (фото), фото-4 Вчора Тернопіль перетворився на Венецію (фото), фото-5
Тернопіль дощ Венеція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі