• Головна
  • У Тернополі свято «Випускник-2014» може не відбутися?
15:00, 16 травня 2014 р.

У Тернополі свято «Випускник-2014» може не відбутися?

15 травня у сесійній залі міської ради відбулося друге засідання батьківської ради, до якої входять представники батьківських комітетів навчальних закладів міста. Батьківська рада створена як дорадчий орган, який вносить пропозиції та рекомендації щодо необхідних змін у системі освіти Тернополя.

«Основне завдання - це прагнення донести наші пропозиції та проблеми з питань, які існують у системі освіти Тернополя», - розповідає Людмила Панасюк, голова батьківського комітету батьківської ради. – Окрім пропозицій, ми турбуємося, наприклад, про проведення свята «Випускник-2014». Чи відбудеться воно, чи ні у такій ситуації».

Обговорили на засіданні й ряд інших питань, серед яких було запропоновано розглянути можливість створення у Тернополі навчальних закладів різних форм власності, у районах новобудов забезпечити будівництво дошкільних навчальних закладів, а також створити благодійні фонди при кожній освітній установі.

«Ми обговорили питання створення благодійних фондів, тому що необхідно вирішувати питання з казначейством, - розповідає міський голова Сергій Надал. – Часто батьки самі готові перераховувати певну суму коштів для школи і саме вони повинні вирішувати, на які шкільні потреби ці кошти будуть витрачатися».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #свято #«Випускник-2014»
Останні новини
Оголошення
live comments feed...