У Тернополі обвалилася плитка і впала на голову журналістці

Плитка впала на голову тернопільській журналістці Ользі Терещук.

Інцидент трапився 16 травня, в обідню пору біля будинку на вулиці Злуки, 29, що неподалік від "Універсаму".

- Я забирала дитину зі школи, - розповідає  Ольга Терещук. - І ми якраз поверталися додому. Йшли тією стежкою, що завжди. Аж раптом біля будинку я відчула різкий удар. Це була плитка, яка обірвалася зі стіни будинку, і впала мені на голову.

Жінка розповідає, що спочатку біль вона відчула не надто сильний.

- Тому я спочатку взялася заспокоювати дитину, бо вона дуже сильно злякалася, - продовжує Ольга Терещук. - Але коли нахилилася, побачила, що капає кров. Потім кров почала текти все сильніше і сильніше. Я підбігла швидше до під’їзду, бо треба було ще якось додому відправити дитину.

У цей час на допомогу жінці прийшли сусіди. Вони викликали швидку та забрали дитину.

В обласній лікарні травмованій надали першу медичну допомогу.

На щастя, все обійшлося без значних травм.

- Я не бачила з якої висоти впала плитка, - каже Ольга Терещук. - Але припускаю, що плитка була не надто високо. Інакше удар був би значно сильніший.

Будинок, біля якого трапився цей інцидент, обслуговує підприємство "Коменерго-Тернопіль".

- Були зборі мешканців будинку, на яких їм повідомили про те, що біля будинку обвалюється плитка. - каже головний інженер підприємства "Коменерго-Тернопіль" Олег Досин. - Тобто мешканці знали про те, що там ходити не можна.

Однак місце, де обвалюється плитка не було огороджене. Лише після травмування жінки комунальники почали клеїти на стіни інформацію про те, що обвалюється плитка, а також червоною стрічкою перекрили небезпечний прохід між двома частинами будинку.

Олег Досин визнав, що в даному випадку мало місце недопрацювання жеку і заявив, що підприємство готове нести відповідальність перед потерпілою та готове компенсувати завдані їй збитки.

- На жаль, таких будинків як наш у місті багато, - каже Ольга Терещук. - Тому моя ціль не отримати вибачення чи компесанцію від жеку. Я хочу, щоб це питання підняли на рівні міста і нарешті вже вирішили цю проблему. Адже, добре що на моєму місці не опинилася дитина . Інакше наслідки цьому могли б бути значно більші.

У Тернополі обвалилася плитка і впала на голову журналістці, фото-1
Тернопіль плитка журналістка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі