Все про цьогорічні вибори Президента тернопільські виборці можуть дізнатись на новому веб-ресурсі

Все про цьогорічні вибори Президента України виборці можуть дізнатись на новому веб-ресурсі. Тимчасова зміна місця голосування, можливість перевірити себе в державному реєстрі виборців, голосування в лікарні, на дому, списки, оформлення скарги - усе це та ще чимало корисної інформації для виборців доступно та швидко.

На сайті  серед іншого інструкція для виборця, яка допоможе проголосувати на виборах Президента України 25 травня. Уточнення списків виборців, голосування на дому чи в лікарні, тимчасова зміна місця голосування, - ці питання зазвичай найбільше цікавлять виборців, повідомляє . На веб-ресурсі передбачені й он-лайн конференції і інформація для спостерігачів та членів ОВК.

- Даний веб-ресурс поділений на декілька категорій, в першу чергу, - що стосується виборчих комісій, всі матеріали, які необхідні для роботи виборчої комісії. Другий розділ стосується спостерігачів, в цьому випадку аналогічно знаходяться всі матеріали особам, витяги з законів, типові ситуації, як я вже говорив. І третій напевно найбільш широкого загалу, - це що стосується власне виборців, - розповідає в.о. голови ТОО КВУ Павло Левків.

За телефонами гарячої лінії кожен виборець може отримати безкоштовну юридичну консультацію напередодні чи безпосередньо у день голосування 25 травня. Також у КВУ нагадують про терміни: до 19 травня можна змінити й місце голосування.

- Виборець, в першу чергу, за місцем реєстрації або за місцем, де він хоче проголосувати, піти подати заяву щодо зміни місця голосування і подати документ у зв'язку з чим він міняє місце реєстрацї, наприклад, він вчиться в іншому місці, то документ, де він навчається, чи працює в тому місці і не може за місцем реєстрації проголосувати, - говорить координатор кампанії спостереження ГМ ОПОРА у Збаражі /ОВК №166/ Віталій Дембіцький.

вибори Президента виборчий процес веб-ресурс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі