• Головна
  • Транспортний колапс у Тернополі лише страйком перевізників не завершився (відео)
10:00, 17 травня 2014 р.

Транспортний колапс у Тернополі лише страйком перевізників не завершився (відео)

 Хоч маршрутки роботу відновили, дощ вніс у рух транспорту свої корективи. Як перенесла найпроблемніша зона міста підтоплення дощем?

Ввечері, 15 травня, на проспекті Злуки, біля «Універсаму» – ні пройти, ні проїхати. Від тривалої зливи вода на дорозі дістає середини легківок. Аби менше намочити своїх «залізних коней», водії об’їжджають пішохідною частиною. Ділянку на стику Злуки та Коновальця затоплює вже не вперше. Адже на цьому місці колись було русло річки Рудка. Тепер там встановлений дощовий колектор, який обслуговує масив «Сонячний».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #дощовий колектор
ТОП новини
"Мобілізація пенсіонерів накриє 60-річних чоловіків, ТЦК збираються призвати літніх людей з цією професією": їх чекає ВЛК
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Землю доведеться переоформити": українцям дадуть лише короткий термін після ухвалення нового закону
Оголошення