Чому біженці зі Сходу України бояться їхати у Тернопіль?

Ми прийняли зараз майже 12 біженців із Східної України. Про це повідомляє Ірина Жигунова. Майже, бо вагітна жінка із Славянська вже скоро народжуватиме, отже в лоні їхала біженка, а народиться вже тернополяночка.

Зараз в ці хвилини відбувається особливо запеклий бій під Славянськом за весь період протистояннь. Сім”ї і діти, які вчора і сьогодні планували виїхати опинились наглухо закритими в місті. Вийти не можуть вже навіть пішки полями.

В неділю чекаєм вагітну жіночку з Маріуполя. Завдяки вам їй вдалось вже знайти житло. З понеділка займемось з нею оформленням декрету. Ще велика кількість жінок з дітьми з гарячих точок східного регіону вагаються чи варто їхати в Тернопіль рятуючи дітей від жахів війни, пише . З одного боку вони бояться опинить в ситуації Славянська (фактично заручниками терористів), а з другого – дається взнаки кисільовська пропаганда нас, як столиці фашизму.

В нас є чудова нагода допомогти співвітчизникам у скруті та відкрито продемонструвати наше справжнє обличчя щирих, привітних, чуйних та щедрих людей.
Отже відкритими залишаються проблеми:
1. транспорту ( в суботу треба скочити в Гаї та відвезти дитяче ліжечко). В неділю об 11 зустріти з потяга вагітну жінку з речами.
2. Продуктів харчування.(спілкувалась з лікарем, у вагітної низький гемоглобін, скоріш за все неповноцінне харчування, а вона сама не попросить ) печінка, м”ясо, риба, гречка. Фрукти, овочі, зелень.
3. Кошти (ПриватБанк к\р 4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.) рахунок мій на потреби біженців.
4. Житло. Бажано в Тернополі. Департамент соцзахисту має в розпорядженні список пустуючих будинків по області для розселення біженців, але не усім підходять такі умови проживання.

Тернопіль біженці зі Сходу умови
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі