Тернополяни переплачували гроші за проїзд у маршрутках

Відділення антимонопольного комітету прийняло рішення щодо припинення антиконкурентних дій з боку виконкому Тернопільської міської ради.

Як повідомляє , виконком неправомірно надав право окремому суб’єкту господарювання здійснювати діяльність на ринку перевезення пасажирів без проведення конкурсу та за завищеним тарифом.

Три автобуси марки ЛАЗ маршруту № 1а, які понад 7 місяців здійснюють перевезення пасажирів без конкурсу, курсують Тернополем за подібним маршрутом 1-го тролейбуса, мають понад 22 (фактично – 46) сидячих місця і, відповідно, не мають права працювати у режимі маршрутного таксі. За проїзд його власники незаконно утримували плату за тарифом 2,50 грн., як для маршрутного таксі, а не 1,50 грн. – за тарифом для звичайного режиму перевезення пасажирів.

Після прийнятого АМКУ рішення відповідач зобов’язався привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства та провести конкурс. Тариф на перевезення на автобусному маршруті № 1а знижено на одну гривню – з 2,50 грн. до 1,50 грн. Економічний ефект від припинення вказаного порушення склав понад 231 тис. грн.

Тернопіль маршрутки тарифи міська рада антимонопольний комітет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі