Тернопільський студент Леонардо залишив вчора шоу “Голос країни” (ВІДЕО)

Вчора, 18 травня, відбувся переший у цьому році випуск шоу “Голос країни” у прямому ефірі.

З підопічних Святослава Вакарчука першим на сцену вийшов Ігор Грохоцький. Він обрав пісню Elton John “Can you feel the love”. За ним вже національного колориту у шоу вніс Василь Міщенко, виконавши пісню "Дивлюсь я на небо…" Леонардо Ободеяке обрав надсучасний хіт: "Young and beautiful" Lana del Ray. А єдина дівчина в команді Вакарчука – Дарина Кирилко виступила останньою. Вона заспівала пісню тренера "Голос. Діти" Тіни Кароль – Ноченька.

Глядачі подарували можливість боротися за звання "Голосу країни" Василю Міщенку. А Ігорю Грохоцькому – тренер Святослав Вакарчук.

Таким чином Леонардо залишив проект “Голос країни”. Проте у соцемережі його шанувальники, які розчаровані вибором Вакарчука, пишуть коментарі підтримки на адресу Леонардо.

“Так розчарована Вакарчуком на “Голосі Країни”… Лео там був найкращим, співає найщиріше і дійсно з душею і емоціями! Він переживає пісні під час виконання,а інші просто технічно відтворюють і копіюють! Переробити пісню за один день і так прекрасно заспівати - в межах нереального, але Лео це зробив, і зробив чудово! Дякую, Лео! Може Вакарчук тебе і вигнав, проте для нас ти переможець, ми тебе любимо, Leonardo Obodoeke , хлопець з файного міста Тернопіль!”, пише Софія Блавіцька.

Пропонуємо до перегляду усі виступи Леонардо на шоу “Голос країни”. 

Тернопіль студент шоу “Голос країни”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі