Тернопіль цілком готовий до проведення президентських виборів

19 травня у Тернопільській міській раді під головуванням міського голови Сергія Надала відбулася робоча нарада щодо підготовки та проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року.

Участь у нараді взяли відповідальні працівники мерії та голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №165 Марія Мацук. Присутні обговорили проблемні питання, які виникають в процесі підготовки до волевиявлення громадян.

«Ми звірили інформацію про готовність дільниць до проведення виборів. На одній з дільниць ще є проблема з водопостачанням та електрикою, - зауважив міський голова Сергій Надал. – Сьогодні з 16 год. працівники міськради, які закріплені за дільницями, ще раз перевірять їхню готовність та наявність усього необхідного (сейф, кабінки, телефон, освітлення та ін.). Представники ОВК здійснять об’їзд дільниць та спільно з нашими працівниками оцінять готовність до проведення виборів. До кінця тижня усі недоліки, які виявлять під час об’їзду, повинні бути ліквідовані».

Тернопіль вибори Президента України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі