Які тернопільські вулиці відремонтують в цьому році?

У поточному році влада міста плануює здійснити капітальний ремонт та реконструкцію 10 об’єктів шляхово-мостового господарства.

Серед них: вул. Збаразька, вул. Гайова (від вул. Замонастирська до вул. Гайова-бічна), вул. Карпенка, вул. Оболоня (від вул. Живова до вул. Митрополита А. Шептицького), дорога на вул. Митрополита А.Шептицького, Симоненка (2 черга), вул. Текстильна, вул. За Рудкою (від вул. А. Чехова у напрямку вул. Бродівської. Також буде встановлено світлофорне регулювання руху на перехресті вулиць Руської та Танцорова.

Продовжуватимуть ремонтувати і між квартальні проїзди. Цьогоріч планують замінити верхній шар дорожнього одягу проїзду на вул. 15 Квітня — бульв. П. Куліша, Морозенка, 3, Карпенка, Братів Бойчуків, 7 — 15 Квітня, 15 Квітня, 37, 39 та Бродівська — Лук’яновича.

Виконавчий комітет також затвердив титульний список капітального ремонту житлового фонду на цей рік, повідомляє . Він передбачає ремонт покрівель, ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій, спортивних майданчиків, фасадів будинків та між панельних швів, ліфтів, ремонт і заміну внутрібудинкових мереж, влаштування дитячих майданчиків тощо.

Тернопіль вулиці ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі