На Тернопільщині через ями на об’їзних дорогах страждають села

Водії, які йдуть у південному напрямку з Тернополя, через поганий стан траси, все частіше добираються до кільця поблизу Микулинець через Мишковичі та Миролюбівку.

Нардеп Володимир Бойко ініціює встановити в одному з сіл світлофор, оскільки через постійний потік транспорту у людей виникають труднощі з тим, щоб перейти дорогу.

«Чиновнички докерувались до того, що дорога через центр Мишкович та Миролюбівку в Тернопільському районі перетворилась на швидкісну трасу. Ніхто не зважає на обмежуючі знаки, пішохідні переходи, учнів, які ходять до школи. Як легківки, так і великогабаритні вантажівки оминають об’їзну дорогу та створюють аварійну ситуацію в населених пунктах, несуть загрозу для життя і здоров’я місцевих жителів. До відповідальних чиновників направлені депутатські звернення з вимогою організувати фіксацію дорожнього руху через ці населені пункти, забезпечити регульований перехід поблизу школи в Мишковичах, та, найголовніше, привести до нормального стану об’їзну дорогу, щоб транзитний транспорт спрямувати нею», – написав нардеп на своїй сторінці в соцмережах.

дороги світлофор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі