21 травня до Тернополя привезуть бюлетені на президентські вибори

Вибори президента будуть складними, тому тернополян просять віднестися до них відповідально і бути толерантними одним до одних. Адже через малу кількість членів комісії на дільницях, можуть бути черги.

- Хочу звернутися до наших виборців, будуть досить складно проходити вибори на дільничних комісіях, - каже голова окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №165 у Тернополі Марія Мацук. - Тому що чисельність членів комісій дуже мала. На дільниці максимум може бути чотири столи. Будуть черги. Просимо з розумінням віднестися до цього процесу. Адже члени комісій просто фізично не встигатимуть.

Насправді ситуація складна, підтверджує і секретар міськради Ігор Турський.

- Не всі партії подали членів дільничних комісій, - каже він. - Є інформація, що деякі політичні сили хочуть забрати своїх людей. Тому на дільницях буде мало людей, тож просимо виборців бути толерантними і розуміти, що вибори дійсно важливі. Просимо, щоб виборці зачекали і все-таки проголосували.

Загалом, Тернопіль готовий провести вибори без будь-яких збоїв, додає Марія Мацук.

- Я лише боюся за збої політичні, - каже вона.

Проблеми, які були на дільницях, вирішені чи на етапі вирішення, розповідає пані Мацук.

- Вчора я з кураторами окружної комісії, які закріплені за відповідними дільничними комісіями об'їхали 36 дільниць, - каже вона. - В тому числі три проблемних дільниці. І всі питання вирішуємо. Ми були і в Кутківцях, і в Пронятині, - всюди дільничні комісії готові провести вибори президента України. Скарг не було.

 Вже 21 травня до Тернополя привезуть бюлетені. 22-23 травня їх видаватимуть на дільничні комісії, повідомляє .

- Всі служби, які задіяні по охороні правопорядку та бюлетенів будуть. Вже зі мною зв’язувалися, всі готові на допомогу, - каже Марія Мацук.

До речі, вибори президента України проходитимуть без камер. Їх цього разу не передбачає законодавство.

Довідка

У Тернополі є 90 виборчих дільниць, 82 з них – звичайні, 8 – спеціальні, розташовані у лікарнях. На сьогоднішній день у місті зареєстровано 178 тисяч виборців.

Тернопіль виборчі комісії бюлетені президентські вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі