У Тернополі розпочинається ремонт біля набережної ставу

Сергій Надал розповів про поточний стан ремонтів у Тернополі.

Цього тижня розпочинається ремонт біля набережної ставу – від пристані до Надставної церкви. Там будуть відремонтовані пішохідні ділянки, замінено огорожу ставу та проведене додаткове озеленення.

Про поточний стан ремонтних робіт, які проводяться у Тернополі та заплановано провести найближчим часом, розповів міський голова Сергій Надал.

«До 15 червня ми плануємо завершити реконструкцію другої черги скверу по вул. Миру. Це буде ремонт освітлення, пішохідних ділянок, встановлення сучасного дитячого майданчика та обмежувачів руху транспорту, - розповідає міський голова Сергій Надал. – Також ми подали підприємцям, які торгують на цій території, пропозицію, аби вони за власні кошти поклали біля своїх магазинів бруківку. Натомість міська рада готова оформити дані земельні ділянки у сервітут, щоб вони могли її використовувати».

Із початку червня розпочинається ремонт по вул. Карпенка, де буде замінений тротуар на бруківку. Такий же ремонт очікує на тротуарні ділянки по вул. Шевченка, Л. Українки та вул. Злуки.

«Наприкінці червня – з початку липня плануємо розпочати капітальний ремонт по вул. Збаразькій з одночасним ремонтом пішохідних ділянок, - додає Сергій Надал. – Перед тим будуть відремонтовані суміжні вулиці, щоб після перекриття руху на цій вулиці, був забезпечений об’їзд для автомобілістів».

Тернопіль ремонт набережна ставу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі