Фанати футбольного клубу «Тернопіль» запрошують до співпраці

Збільшити кількість та підсилити фан-рух футбольного клубу «Тернопіль» новими обличчями хоче найактивніший вболівальник «муніципальної» команди.

Улюблений клуб за крок до підвищення у класі, відповідно з кожним матчем потребує все більшої підтримки. Історія фан-руху ФК «Тернопіль» бере початок від жовтня минулого року. Невелика група однодумців вирішила активно підтримувати улюблену команду та вирізнятися з-поміж глядачів.

ВОЛОДИМИР МІЩИШИН, голова фан-руху ФК «Тернопіль»:

«Починалося це все з 5 людей. Зараз приблизно налічується 45 людей, які постійно ходять на матчі, підтримують, вболівають, їздять з командою на виїзні матчі. В основному це невелика кількість, як для Другої ліги».

За кілька днів до гри фанати «муніципалів» проводять збори, на яких діляться ідеями щодо нових так-званих кричалок. Якщо команду гостей приїжджають підтримати вболівальники, то представники місцевого фан-руху зобов’язані влаштувати приїжджим хоч і мінімальну, та все ж культурну програму, пише . До прикладу, зараз хлопці готуються приймати шанувальників київської «Оболоні». Матч відбудеться 22 травня.

ВОЛОДИМИР МІЩИШИН, голова фан-руху ФК «Тернопіль»:

«До нас приїдуть з Києва хлопці. Ми маємо їх зустріти. Допомогти якось у проході на стадіон, як правило. В основному – прохід на стадіон, вішаємо банера. Більше нічого».

Щоб забезпечити собі місце у Першій лізі ФК «Тернопіль» має зіграти 4 поєдинки і здобути в них очки. Та для фанатів «муніципали» вже підвищились у класі. Тому тернополяни, вважає Володимир Міщишин, заслуговують на значно більшу підтримку. Відповідно фан-рух також має розростатись.

ВОЛОДИМИР МІЩИШИН, голова фан-руху ФК «Тернопіль»:

«Вийти на якийсь кращий рівень, адже команда, яка виступає в Першій лізі і на провідних ролях, повинна мати активних вболівальників, які протягом всього часу підтримували б її не так, як вдома. Тобто не тільки вдома, а й на виїздах. Тому, що це теж частина футболу. І команді потрібна підтримка протягом усього часу».

Під час кожного домашнього матчу фанати ФК «Тернопіль» підтримують команду на 12 секторі. Змінювати місце прописки на стадіоні не збираються. Більше того, запрошують активних вболівальників долучатися до фан-руху «муніципального» клубу.

ФК Тернопіль фан-рух
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі