Міський голова Тернополя побував у дворі, де міжбудинковий проїзд не ремонтували десятиліттями (фото)

21 травня в рамках традиційного об’їзду міста, який міський голова Тернополя уже більше двох місяців здійснює перед початком робочого дня, Сергій Надал оглянув стан міжбудинкового проїзду на вулиці Морозенка, 3. Враховуючи незадовільний стан дорожнього покриття, цього року тут заплановано провести капітальний ремонт міжбудинкового проїзду.

«Незважаючи на проведення двомісячника благоустрою, протягом якого депутати повинні були подати власні пропозиції, щодо проведення капремонтів на своїх округах, не всі спрацювали якісно, - каже Сергій Надал. – Деякі двори чи міжбудинкові проїзди не ремонтувались десятиліттями, проте, депутати не запропонували внести їх в титульний список ремонтних робіт».

Біля сусіднього будинку на вул. Вишневецького, 2 комунальне підприємство «Тернопільміськтеплокомуненерго» проводило ремонтні роботи з розкопками і не відновило асфальтобетонне покриття, що створює незручності мешканцям. Очільник Тернополя дав доручення якнайшвидше ліквідувати недоліки та відновити покриття.

Міський голова Тернополя побував у дворі, де міжбудинковий проїзд не ремонтували десятиліттями (фото), фото-1 Міський голова Тернополя побував у дворі, де міжбудинковий проїзд не ремонтували десятиліттями (фото), фото-2 Міський голова Тернополя побував у дворі, де міжбудинковий проїзд не ремонтували десятиліттями (фото), фото-3
Тернопіль міський голова ремонт міжбудинковий проїзд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі