Аграрії Тернопільщини отримали «напористого» наглядача

35-річний депутат міськради від “Свободи” Олег Напора призначений начальником департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Нагадаємо, що відповідне міністерство очолює також представник “Свободи”.

У міській раді Напора очолює “жирну” майнову комісію. Кілька років тому після засідання комісії став жертвою нападу з боку невідомих осіб. За фахом економіст. До сільського господарства прямого відношення немає, хоча свого часу працював у дотичному харчовому бізнесі, будучи одним з керівників кондитерської фабрики.

У список “Свободи” на виборах 2010 року потрапив завдяки протекції відомого тернопільського бізнесмена Петра Сачика. Працював топ-менеджером у підконтрольних йому структурах: кондитерській фабриці “ТерА” та спецкар’єрі на півдні області. Цікаво, що у Сачика є інтереси у продовольчому бізнесі. Він є співвласником найбільшої в області птахофабрики – у Великих Гаях Тернопільського району. Не виключено, що поява одного з його топ-менеджерів на чолі департаменту АПК має на меті розширення інтересів в аграрній сфері, повідомляє .

Цікаво, що на керівні посади в департаменті АПК Тернопільщини молодих осіб не призначали вже тривалий час.

Напора АПК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі