Керівництво Фонду соцстрахування на Тернопільщині звинувачують у вимаганні відкатів

Народний депутат України Олексій Кайда звернувся до Міністра соціальної політики України Людмили Денісової та прокурора Тернопільської області Юрія Гулкевича щодо неправомірних дій посадових осіб виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності під час проведення державних закупівель по наданню послуг у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.

За словами парламентаря, внаслідок некомпетентних та непрофесійних дій в.о. директора обласного відділення фонду Василя Збриського оздоровлення та відпочинок влітку для дітей працівників підприємств, установ, організацій Тернопільщини, що сплачують обов’язкові страхові внески, під загрозою зриву.

Зокрема, у депутатському зверненні йдеться про факти грубого порушення законодавства зі сторони членів тендерного комітету виконавчої дирекції фонду під час проведення процедури держзакупівель по наданню послуг у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, виявлені правоохоронними органами та обласною Держфінінспекцією. За словами Олексія Кайди, станом на сьогодні вирішується питання щодо відміни згідно з чинним законодавством державної закупівлі по цьому факту.

Також свободівець зазначив про інформацію, опубліковану в ЗМІ, щодо вимагання неправомірної вигоди від кожного претендента - учасника тендеру у розмірі 17 % від загальної суми коштів, які планувалися виділити на закупівлю путівок.

Олексій Кайда звернувся до Міністра соцполітики та обласного прокурора щодо перевірки неправомірних дій посадових осіб організації, а також з вимогою розглянути питання відповідності перебування на займаній посаді в. о. директора виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Василя Збриського.

відкати Фонт страхування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі