• Головна
  • Тернополяни скаржаться, що невідомо, які послуги в лікарнях надаються платно, а які безкоштовно
15:15, 21 травня 2014 р.

Тернополяни скаржаться, що невідомо, які послуги в лікарнях надаються платно, а які безкоштовно

21 травня міський голова Тернополя Сергій Надал провів нараду зі своїми заступниками. Однією з ключових тем була боротьба з несанкціонованою торгівлею та неналежним виглядом наметів, оскільки деякі підприємці продовжують використовувати намети з символікою пивних брендів.

На нараду запросили начальника управління торгівлі та муніципальної поліції. Очільник Тернополя дав доручення щодня проводити об’їзд міста, фіксувати такі об’єкти та вживати заходи по демонтажу.

Обговорили на нараді і хід проведення ремонтних робіт дворів, дахів та доріг. Також не залишилась без уваги підготовка до проведення Дня Героїв, останнього дзвоника та виборів. Завтра відбудеться нарада з працівниками міськради, які закріплені за дільницями.

На нараді йшла мова і про виконання доручень міського голови. Зокрема, нещодавно під час прямого ефіру на одній з місцевих радіостанцій до міського голови звернулася тернополянка зі скаргами, що невідомо які послуги в лікарнях надаються платно, а які безкоштовно. Сергій Надал одразу дав доручення розробити та виготовити в єдиному стилі інформаційні стенди та розмістити їх у всіх лікувальних закладах міста.

На стендах повинна міститись інформація про перелік платних послуг та їх вартість, кабінет, в якому надають такі послуги, номери телефонів «гарячої лінії» МОЗ, «гарячої лінії» з питань запобігання та протидії корупції міськради та координати однієї з місцевих телекомпаній.

На сьогодні доручення виконано і такі стенди розміщені в усіх лікарнях та поліклініках Тернополя.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни #скарга #послуги #лікарні
Останні новини
Оголошення
live comments feed...