Чому на тернопільських вулицях – ріки води?

"Тернопільводоканал" другий день в частині міста планово миє мережі, замінює запірну арматуру та пожежні гідранти.

Процедура промивання звична і необхідна, пояснюють комунальники, тому тернополян просять не лякатись і обіцяють повернути воду у домівки городян вже з опівночі. В окремих оселях вода почне з'являтись ще сьогодні, проте її не варто пити чи використовувати для приготування їжі.

Вже другий день з кранів тернополян, які живуть у центрі міста, - ні краплі, зате міськими вулицями вода струмками. З вулиці Горбачевського на "Новому Світі" манівцями вона стікає аж до вулиці Крушельницької. І так протягом дня в різних місцях. Люди дивуються, водоканалівці пояснюють: сьогодні проводиться промивка водопровідних мереж, передає

Планове промивання водопровідних мереж - процедура звична і необхідна. Двічі на рік з міських мереж випускають воду. Спочатку комунальники беруться за ремонт. Цього разу захопили центр міста, мікрорайони "Новий Світ", "Старий парк", промисловий район та окремі вулиці. У перший день замінили 17 великих засувок та пожежні гідранти, тобто зробили те, що в час, коли мережі заповнені водою, неможливо. Тепер вимивають з них осад і очищають воду.

- Ми випускаємо воду через пожежні гідранти до повної її чистоти, освітлення, щоб була чиста вода. Якщо є тупікові лінії, то навіть до півгодини випускається вода, а такі центральні мережі - то 15-20 хвилин, - пояснює майстер водопровідно-каналізаційних мереж КП "Тернопільводоканал" Лідія Осіп.

Вода, яка при цьому витікає - хлорована, платить за її втрату "Водоканал". Проте витрати того варті, кажуть комунальники, бо вода, яку після промивання отримують тернополяни - значно чистіша і якісніша. В кранах міщан вона має з'явитись вже наступної доби. Якщо швидше - пити чи готувати з неї їжу не варто, застерігають водоканалівці.

Тернопіль вулиці водоканал промивання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі